Про правила безпечної поведінки
Поговоримо про правила безпечної поведінки
На небезпечні знахідки наштовхнутися можна в найнесподіваніших місцях. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду.
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
Торкатися знайденого предмета, пересувати його або робити з ним будь-які інші дії, особливо намагатися розібрати або знешкодити його.
Проводити будь-які роботи біля знайденого предмета, особливо ті, які можуть викликати навіть незначне коливання ґрунту.
Палити, користуватися запальничками, а також іншими джерелами відкритого вогню і предметами, які можуть його утворювати.
Користуватися радіоелектронними пристроями (мобільними телефонами, пультами дистанційного керування, сигналізацією автомобілів тощо).
Заливати предмет рідинами, засипати ґрунтом, намагатися чимось накрити або здійснювати інші дії на нього: звукові, світлові, теплові, механічні та ін.
Допускати скупчення людей безпосередньо поруч зі знайденим предметом.
Отримати рекомендації як діяти у разі виявлення вибухового пристрою або підозрілого предмета можна перейшовши за посиланнями:
- https://drive.google.com/file/d/1QTFBxNCFiW7yzZLcnHmD2lRIL_Vbk2Qx/view?usp=sharing
- https://drive.google.com/file/d/1zwAQX_prBGiNebr0rhcAwrMHMYkJGNo6/view?usp=sharing
Батькам радимо показати дітям молодшого віку корисні мультфільми про захоплюючі історії з життя хлопчика Сашка та його кота Шкоди, які завдяки знанням правил мінної безпеки уникають усіх пасток підступних мін: